Noclegi

Często nasi goście przyjeżdzają z róznych zakątków świata dlatego wiemy jak ważnym aspektem jest komfortowa baza noclegowa.

Dysponujemy:

  • 9 pokojami 2 osobowymi wyposażonymi w łazienki,
  • 5 domkami 2 osobowymi posiadającymi wspólną łazienkę.

Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację , a także zawiera możliwość wstawienia dodatkowych miejsc noclegowych w formie dostawki.

W odpowiedzi na Wasze potrzeby stworzyliśmy również Domek do Kochania jest to przestrzeń przygotowana specjalnie dla Pary Młodej. Często, właśnie tutaj, przygotowujecie się do ceremonii, widzicie się po raz pierwszy w tak Ważnym Dniu, a także znajdujecie chwile wytchnienia przed, w trakcie i po przyjęciu.

Co najważniejsze bez względu na to ile noclegów potrzebujecie macie gwarancje prywatności nie przyjmujemy gości indywidualnych, cała baza noclegowa jest oddana wyłącznie do Waszej dyspozycji.

Jeśli potrzebujecie regeneracji po intensywnej nocy możecie skorzystać z sauny fińskiej, znajdującej się w pobliżu bazy noclegowej. A wszystko z relaksującym widokiem na zielone otoczenie.

Rezerwuj teraz

Otoczenie

W samym centrum Sielsko Anielsko znajduje się Szklana Stodoła o powierzchni 192 metrów kwadratowych, na której możemy ugościć maksymalnie 150 osób*.

Liczne przeszklenia powodują, że zielony ogród harmonijnie przenika się z wnętrzem, otulając całą przestrzeń. Daje to nie tylko piękny efekt wizualny ale również prywatność i wytchnienie.

A wszystko za sprawą wieloletnich drzew i nasadzeń o unikalnym charakterze.

Rezerwuj teraz